اتاق فرار های یزد

یزد یکی از شهر های ایران و دارای اتاق فرار های متعددی هست که میتوانید اتاق فرار های یزد را در این صفحه مشاهده کنید ...
در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به یزد را مشاهده و رزرو کنید | اتاق فرار های یزد, اتاق فرار یزد,اسکیپ روم یزد,بازی های یزد,اسکیپ روم های یزد,اسکیپ های یزد,یزد,اتاق یزد,بازی یزد,بازی ترسناک یزد,بازی های ترسناک یزد

اتاق فرار آدم نما رزرو فعال است
 • 18+
 • 4.9

اتاق فرار آدم نما

ارائه دهنده : نویز اسکیپ مکان : یزد، محله جعفرصادق ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 200,000160,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار آزمایشگاه مرگ رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.5

اتاق فرار آزمایشگاه مرگ

ارائه دهنده : روبیک اسکیپ مکان : یزد، صفائیه ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 200,000180,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار جسدگری رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.8

اتاق فرار جسدگری

ارائه دهنده : گلد اسکیپ مکان : یزد، بلوارکاشانی ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 200,000160,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار شکارچی (یزد) رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.7

اتاق فرار شکارچی (یزد)

ارائه دهنده : تاون اسکیپ روم مکان : یزد، باهنر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 220,000180,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار احضار (یزد) رزرو فعال است
 • 16+
 • 3.8

اتاق فرار احضار (یزد)

ارائه دهنده : شایلی لند مکان : یزد، میدان فرهنگ (نعل اسبی) ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 190,000165,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار کیانوش رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.6

اتاق فرار کیانوش

ارائه دهنده : دوم اسکیپ مکان : یزد، میدان نماز ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 220,000170,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار لوسیفر3 (یزد) رزرو فعال است
 • 16+
 • 3.9

اتاق فرار لوسیفر3 (یزد)

ارائه دهنده : هراس اسکیپ مکان : یزد، میدان مهدیه ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 220,000200,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار گروه نجات رزرو فعال است
 • 16+
 • 3.3

اتاق فرار گروه نجات

ارائه دهنده : یزد تفریح مکان : یزد، بلوار خامنه ای ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 280,000170,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار پشت پرده رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.0

اتاق فرار پشت پرده

ارائه دهنده : روبیک اسکیپ مکان : یزد، صفائیه ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 200,000180,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار کانیبال رزرو فعال است
 • 16+
 • 5.0

اتاق فرار کانیبال

ارائه دهنده : تاچ اسکیپ مکان : یزد، میدان باهنر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 180,000160,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار سایه شیطان رزرو فعال است
 • 16+

اتاق فرار سایه شیطان

ارائه دهنده : یزد تفریح مکان : یزد، بلوار خامنه ای ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 210,000170,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار صومعه رزرو فعال است
 • 16+
 • 5.0

اتاق فرار صومعه

ارائه دهنده : دد اسکیپ مکان : یزد، چهارراه کاشانی ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 220,000180,000 تومان   (برای هر نفر)
12 از 13 رکورد موجود

اتاق فرار های یزد, اتاق فرار یزد,اسکیپ روم یزد,بازی های یزد,اسکیپ روم های یزد,اسکیپ های یزد,یزد,اتاق یزد,بازی یزد,بازی ترسناک یزد,بازی های ترسناک یزد | در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به یزد را مشاهده و رزرو کنید

در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به یزد را مشاهده و رزرو کنید | اتاق فرار های یزد, اتاق فرار یزد,اسکیپ روم یزد,بازی های یزد,اسکیپ روم های یزد,اسکیپ های یزد,یزد,اتاق یزد,بازی یزد,بازی ترسناک یزد,بازی های ترسناک یزد

اتاق فرار در یزد

همراهان عزیز مای اسکیپ، اتاق فرار یزد در این صفحه قابل مشاهده است. شما میتوانید اسکیپ روم های یزد را بررسی و به صورت آنلاین اقدام به رزرو اتاق فرارهای یزد کنید ...

شهر یزد، یکی از شهرهای باستانی و فرهنگی ایران است که در قلب صحرای مرکزی کشور واقع شده است. این شهر با تاریخی کهن و فرهنگ متنوع خود، همواره به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب ایران تلقی می‌شود. در این مقاله به بررسی تاریخچه، فرهنگ، معماری، و جاذبه‌های گردشگری شهر یزد می‌پردازیم.

تاریخچه شهر یزد

یزد یکی از شهرهای باستانی ایران است که دارای تاریخی طولانی و متنوع است. اطلاعات باستان‌شناسی نشان می‌دهد که این شهر از دوران ماد به عنوان یکی از مهم‌ترین شهرهای ایران باستان شناخته می‌شد. در طول تاریخ، یزد همواره مرکز فرهنگی، اقتصادی، و دینی بوده و نقش مهمی در توسعه و شکوفایی فرهنگ ایران داشته است.

فرهنگ و هنر

فرهنگ یزد به عنوان یکی از میراث‌های فرهنگی ایران، بسیار متنوع و پرافتخار است. مردم یزد با دست‌اندرکاری‌های هنری خود مانند بافت فرش‌های دستباف، حصیربافی، سفالگری، و قالیبافی، شهرت جهانی دارند. همچنین، آداب و رسوم سنتی، موسیقی محلی، و رقص‌های سنتی نیز بخشی از فرهنگ زنده این شهر می‌باشد.

معماری شهر یزد

معماری یزد نیز از جاذبه‌های بارز این شهر است. خانه‌های سنتی یزد با نمای خاص و زیبا، بناهای تاریخی مانند ارگ امام، بادگیرها، آب‌آتشخانه‌ها، و آبگرم‌ها، به‌عنوان نمونه‌هایی از معماری سنتی ایران شناخته می‌شوند. همچنین، مساجد تاریخی و معابد باستانی نیز جزو جاذبه‌های معماری این شهر محسوب می‌شوند.

جاذبه‌های گردشگری

یزد دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی است که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. باغ دولت‌آباد،، بادگیرها، مساجد تاریخی مانند مسجد جامع، آتشکده زرتشتیان، مسجد کبود و... از جاذبه‌های گردشگری این شهر می‌باشند که هرکدام با تاریخچه و زیبایی خاص خود، جاذبه‌هایی منحصر به فرد برای بازدیدکنندگان ارائه می‌دهند.

اتاق فرار یزد

از دیگر جاذبه های گردشگری اتاق فرارهای یزد می باشد. اتاق فرار یک بازی گروهی و جذاب است. شما به همراه تیمتان باید با حل معماها و روبرو شدن با چالش ها راهی برای خروج از بازی بیابید. این بازی به هوش و همکاری تیمی بالایی نیاز دارد. شما می توانید تجربه ای شگفت انگیز و متفاوت با دوستان، همکاران یا خانواده خود داشته باشید. از جمله مجموعه های اتاق فرار یزد می توان مجموعه روبیک اسکیپ با دو سناریوی آزمایشگاه مرگ و پشت پرده، مجموعه اتاق فرار نویز اسکیپ با سناریو آدم نما، مجموعه اتاق فرار شایلی لند با اتاق فرار احضار و مجموعه اتاق فرار تاون اسکیپ با اتاق فرار شکارچی را معرفی کرد.

شما می توانید اتاق فرار یزد، اتاق فرار شمال، اتاق فرار صومعه سرا، اتاق فرار خمام، اتاق فرار رضوان شهر،اتاق فرار رشت، اتاق فرار انزلی، اتاق فرار کرج، اتاق فرار اسلامشهر، اتاق فرار تهران، اتاق فرار مشهد، اتاق فرار شیراز ، اتاق فرار کاشان و اتاق فرار اهواز را با شماره گیری 09904139020 از 10 صبح تا 11 شب رزرو و مشاوره جهت انتخاب اتاق فرار مناسب را انجام دهید.

شهر یزد با تاریخی غنی، فرهنگ پرافتخار، معماری خاص، و جاذبه‌های گردشگری فراوان، یکی از مقاصد گردشگری مهم ایران است. این شهر با تنوع فرهنگی و تاریخی خود، همواره توجه گردشگران و علاقه‌مندان را به خود جلب کرده و نقش مهمی در توسعه صنعت گردشگری کشور داشته است.


پرتال اتاق فرار با هدف معرفی و رزرو اتاق فرار های ایران در سال 1398 راه اندازی شد. در این پرتال کلیه ی اسکیپ روم یزد یا به عبارتی اتاق فرار یزد را میتوانید مشاهده کنید و اقدام به رزرو هرکدام از اسکیپ روم ها کنید .
اطلاعات دقیقی در خصوص تاریخچه اتاق فرار در یزد در دسترس نیست، اما قطعا در یزد اسکیپ روم های با کیفیتی وجود دارند و در عین حال، اتاق فرار های بی کیفیت نیز وجود دارند.
در پرتال ، سعی کرده ایم بهترین اتاق فرار های یزد را به شما معرفی کنیم و امکان رزرو آن ها را برای شما فرآهم کنیم.
شما میتوانید به خیال آسوده، از پرتال مای اسکیپ، اقدام به رزرو اتاق فرار مورد نظر خود از طریق پرتال مای اسکیپ کنید، چرا که مای اسکیپ دارای نماد اعتماد الکترونیک، مجوز ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین پشتیبانی پاسخگو میباشد.
همچنین در پرتال گارانتی بازگشت سریع وجه در صورت کنسل شدن و یا عدم ارائه سانس توسط مجموعه وجود دارد که میتوانید از این امکان منحصر به فرد نیز بهره ببرید .

اسکیپ روم در یزد

شاید برای شما نیز سوال ایجاد شده باشد که بهترین اتاق فرار یزد کدام یک است و من باید کدام اسکیپ روم یزد را انتخاب کنم ؟
در پاسخ به شما باید بگوئیم، در انتخاب اتاق فرار در یزد باید به ژانر، موقعیت مکانی، سناریو، تعداد تجربه بازی و ... توجه شود تا بتوانید تجربه خوبی از اسکیپ روم یزد داشته باشید.
بهترین راه حل برای انتخاب اتاق فرار در یزد، گرفتن مشاوره از اشخاصی است که بهترین اسکیپ روم های یزد را میشناسند و با توجه به سلیقه، تعداد تجربه و همچنین لوکیشن مورد نظر شما، بهترین اتاق فرار یزد را به شما معرفی میکنند.
البته این نکته را نیز در نظر بگیرید که نباید با شخصی مشورت کنید که از روی قصد و یا سود مالی بیشتر، اتاق فرار خاصی را به شما معرفی کند .
کارشناسان پشتیبانی پرتال همه روزه ( حتی در روز های تعطیل) از ساعت 10 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما برای انتخاب بهترین اسکیپ روم یزد هستند.
تنها کافیست با شماره 09904139020 تماس بگیرید تا بهترین و مناسب ترین اتاق فرار یزد را با توجه به شرایط شخصی خودتان، به شما معرفی کنید .