اتاق فرار های مشهد

کلیه ی اتاق فرار های مشهد در این صفحه قابل مشاهده است و شما میتوانید اسکیپ روم های مشهد را مشاهده و به صورت انلاین اقدام به رزرو اتاق فرار های مشهدکنید ...
در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به مشهد را مشاهده و رزرو کنید | اتاق فرار های مشهد, اتاق فرار مشهد,اسکیپ روم مشهد,بازی های مشهد,اسکیپ روم های مشهد,اسکیپ های مشهد,مشهد,اتاق مشهد,بازی مشهد,بازی ترسناک مشهد,بازی های ترسناک مشهد

اتاق فرار کابالا رزرو فعال است
 • 16+
 • 5.0

اتاق فرار کابالا

ارائه دهنده : الموت مکان : مشهد، راهنمایی ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 230,000190,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار دخمه شوم رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.5

اتاق فرار دخمه شوم

ارائه دهنده : الموت اسکیپ مکان : مشهد، شهرک غرب ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 210,000170,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار حمام شوم رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.6

اتاق فرار حمام شوم

ارائه دهنده : الموت اسکیپ مکان : مشهد، شهرک غرب ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 210,000170,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار آوای خونین رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.4

اتاق فرار آوای خونین

ارائه دهنده : هراس اسکیپ مکان : مشهد، قاسم آباد ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 150,000140,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار روستای آل رزرو فعال است
 • 16+
 • 3.8

اتاق فرار روستای آل

ارائه دهنده : THE NIGHT ESCAPE مکان : مشهد، ابتدای هنرستان ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 250,000160,000 تومان   (برای هر نفر)
 اتاق فرار گم شده در تاریکی (LOST IN THE DARK) رزرو فعال است
 • 18+
 • 3.8

اتاق فرار گم شده در تاریکی (LOST IN THE DARK)

ارائه دهنده : فرارستان مکان : مشهد، هاشمیه ژانر اتاق فرار : دلهره آور 230,000170,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار فرزند شیطان رزرو فعال است
 • 16+
 • 5.0

اتاق فرار فرزند شیطان

ارائه دهنده : کینگاس گیم مکان : مشهد، پیامبر اعظم ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 200,000170,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار جنگل عزازیل رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.2

اتاق فرار جنگل عزازیل

ارائه دهنده : الموت اسکیپ مکان : مشهد، وکیل آباد ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 210,000190,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار سجین 2 رزرو فعال است
 • 16+
 • 5.0

اتاق فرار سجین 2

ارائه دهنده : سجین اسکیپ روم مکان : مشهد، وکیل آباد ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 210,000160,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار جنگل جیغ رزرو فعال است
 • 16+
 • 5.0

اتاق فرار جنگل جیغ

ارائه دهنده : ترپ اسکیپ روم مکان : مشهد، بلوار سجاد ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 250,000150,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار خونه باغ رزرو فعال است
 • 16+
 • 5.0

اتاق فرار خونه باغ

ارائه دهنده : Nightmare group مکان : مشهد، شاندیز ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 210,000150,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار غار قاتل ( غار پرآو ) رزرو غیرفعال
 • 16+

اتاق فرار غار قاتل ( غار پرآو )

ارائه دهنده : بت اسکیپ مکان : مشهد، قاسم آباد ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 220,000180,000 تومان   (برای هر نفر)
12 از 18 رکورد موجود

اتاق فرار های مشهد, اتاق فرار مشهد,اسکیپ روم مشهد,بازی های مشهد,اسکیپ روم های مشهد,اسکیپ های مشهد,مشهد,اتاق مشهد,بازی مشهد,بازی ترسناک مشهد,بازی های ترسناک مشهد | در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به مشهد را مشاهده و رزرو کنید

در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به مشهد را مشاهده و رزرو کنید | اتاق فرار های مشهد, اتاق فرار مشهد,اسکیپ روم مشهد,بازی های مشهد,اسکیپ روم های مشهد,اسکیپ های مشهد,مشهد,اتاق مشهد,بازی مشهد,بازی ترسناک مشهد,بازی های ترسناک مشهد

اتاق فرار در مشهد

اتاق فرار مشهد در این صفحه قابل مشاهده است و شما میتوانید اسکیپ روم های مشهد را مشاهده و به صورت انلاین اقدام به رزرو اتاق فرار های مشهد کنید ...

شهر مشهد، با تاریخ و جاذبه‌های زیادی که در خود جای داده است، یکی از مهم‌ترین شهرهای ایران و پایتخت استان خراسان رضوی است. با مساحتی بالغ بر ۳۵۱ کیلومتر مربع و جمعیتی نزدیک به سه میلیون نفر، این شهر سومین شهر پهناور ایران پس از تهران و اصفهان است. اما ثروت اصلی و شهرت مشهد به عنوان مرکز معنوی و مذهبی ایران از وجود حرم مطهر امام رضا (ع) ناشی می‌شود.

تاریخ و معماری

مشهد در زمان افشاریان به‌عنوان پایتخت ایران شناخته می‌شد و از آن زمان تاکنون به‌عنوان یکی از مراکز فرهنگی و تاریخی مهم کشور محسوب می‌شود. شهر با دارا بودن مناطقی مانند کوه‌های هزارمسجد و بینالود، در میانه دشت مشهد و در حوزه رودخانهٔ کشف‌رود واقع شده است. هوای معتدل و متغیر این شهر، باعث شده تا هر ساله میزان زیارت‌گرانی که به این شهر می‌آیند، به‌شدت افزایش یابد.

جاذبه‌های گردشگری

جاذبه‌های مذهبی

مشهد با حرم مطهر امام رضا (ع) به‌عنوان مهم‌ترین مکان مذهبی ایران شناخته می‌شود. هر ساله بیش از ۲۷ میلیون زائر از داخل کشور و دو میلیون زائر از خارج از کشور به این مکان مقدس می‌آیند. علاوه بر حرم مطهر، مجموعه موزه‌های آستان قدس رضوی نیز جزو جاذبه‌های مذهبی مهم مشهد است.

جاذبه‌های تاریخی

علاوه بر جاذبه‌های مذهبی، مشهد دارای جاذبه‌های تاریخی نیز می‌باشد. آرامگاه نادرشاه، آرامگاه خواجه ربیع، آرامگاه فردوسی و مسجد جامع گوهرشاد از جمله این جاذبه‌ها هستند که با بازدید زیارت‌گران و گردشگران روبه‌رو هستند.

جاذبه‌های طبیعی

مناطقی مانند ییلاقات شاندیز، طرقبه، زشک، روستای کنگ، نغندر و باغ‌وحش وکیل‌آباد از جاذبه‌های طبیعی زیبا در نزدیکی مشهد هستند که هر ساله مسافران زیادی را جذب می‌کنند.

اتاق فرار مشهد

اتاق فرار یک تجربه سرگرم‌کننده است که شامل حل معماها، پیدا کردن راه‌حل‌ها و همکاری با یکدیگر برای فرار یا حل یک چالش مشخص است. این اتاق‌ها معمولاً با داستانی جذاب و چالش‌های متنوع طراحی شده‌اند و شرکت‌کنندگان برای حل آن‌ها نیازمند استفاده از مهارت‌های مختلفی از جمله تفکر استراتژیک، حل مسئله و همکاری تیمی هستند. این بازی ژانرهای متفاوتی دارد که اتاق فرار ترسناک یکی از مجبوب ترین آنهاست.
در مشهد مجموعه اتاق فرار های متعددی وجود دارد. که میتوان مجموعه الموت اسکیپ را بعنوان یکی از مجموعه اتاق فرارها نام برد. این مجموعه اتاق فرار جنگل عزازیل، اتاق فرار کابالا، اتاق فرار دخمه شوم و اتاق فرار حمام شوم را در حال اجرا دارد. از دیگر مجموعه ها و اتاق فرارها، مجموعه فرارستان با اتاق فرار گمشده در تاریکی، مجموعه هراس اسکیپ با اتاق فرار آوای خونین، مجموعه کینگاس گیم با اتاق فرار فرزند شیطان، مجموعه سجین با اتاق فرار سجین، مجموعه دنایت اسکیپ با اتاق فرار روستای آل، مجموعه دانی کلاب با اتاق فرار نجات فرمانده و مجموعه فریک اسکیپ با اتاق فرار عمارت می باشند.

رزرو اتاق فرار مشهد

در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام، یا نیاز به مشاوره جهت رزرو اسکیپ روم مشهد می توانید همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۳ با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ تماس حاصل نمایید.

آیا مای اسکیپ فقط اتاق فرار مشهد را دارد؟

خیر، شما می توانید جهت رزرو اتاق فرار یزد، اتاق فرار شمال، اتاق فرار صومعه سرا، اتاق فرار خمام، اتاق فرار رضوان شهر،اتاق فرار رشت، اتاق فرار انزلی، اتاق فرار کرج، اتاق فرار اسلامشهر، اتاق فرار تهران، اتاق فرار مشهد، اتاق فرار شیراز ، اتاق فرار کاشان و اتاق فرار اهواز از سایت مای اسکیپ www.myescape.ir اقدام نمایید. همچنین جهت مشاوره تمام اتاق فرارها با شماره پشتیبانی ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ تماس حاصل نمایید.

 


پرتال اتاق فرار با هدف معرفی و رزرو اتاق فرار های ایران در سال 1398 راه اندازی شد. در این پرتال کلیه ی اسکیپ روم مشهد یا به عبارتی اتاق فرار مشهد را میتوانید مشاهده کنید و اقدام به رزرو هرکدام از اسکیپ روم ها کنید .
اطلاعات دقیقی در خصوص تاریخچه اتاق فرار در مشهد در دسترس نیست، اما قطعا در مشهد اسکیپ روم های با کیفیتی وجود دارند و در عین حال، اتاق فرار های بی کیفیت نیز وجود دارند.
در پرتال ، سعی کرده ایم بهترین اتاق فرار های مشهد را به شما معرفی کنیم و امکان رزرو آن ها را برای شما فرآهم کنیم.
شما میتوانید به خیال آسوده، از پرتال مای اسکیپ، اقدام به رزرو اتاق فرار مورد نظر خود از طریق پرتال مای اسکیپ کنید، چرا که مای اسکیپ دارای نماد اعتماد الکترونیک، مجوز ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین پشتیبانی پاسخگو میباشد.
همچنین در پرتال گارانتی بازگشت سریع وجه در صورت کنسل شدن و یا عدم ارائه سانس توسط مجموعه وجود دارد که میتوانید از این امکان منحصر به فرد نیز بهره ببرید .

اسکیپ روم در مشهد

شاید برای شما نیز سوال ایجاد شده باشد که بهترین اتاق فرار مشهد کدام یک است و من باید کدام اسکیپ روم مشهد را انتخاب کنم ؟
در پاسخ به شما باید بگوئیم، در انتخاب اتاق فرار در مشهد باید به ژانر، موقعیت مکانی، سناریو، تعداد تجربه بازی و ... توجه شود تا بتوانید تجربه خوبی از اسکیپ روم مشهد داشته باشید.
بهترین راه حل برای انتخاب اتاق فرار در مشهد، گرفتن مشاوره از اشخاصی است که بهترین اسکیپ روم های مشهد را میشناسند و با توجه به سلیقه، تعداد تجربه و همچنین لوکیشن مورد نظر شما، بهترین اتاق فرار مشهد را به شما معرفی میکنند.
البته این نکته را نیز در نظر بگیرید که نباید با شخصی مشورت کنید که از روی قصد و یا سود مالی بیشتر، اتاق فرار خاصی را به شما معرفی کند .
کارشناسان پشتیبانی پرتال همه روزه ( حتی در روز های تعطیل) از ساعت 10 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما برای انتخاب بهترین اسکیپ روم مشهد هستند.
تنها کافیست با شماره 09904139020 تماس بگیرید تا بهترین و مناسب ترین اتاق فرار مشهد را با توجه به شرایط شخصی خودتان، به شما معرفی کنید .