اتاق فرار های شیراز

کلیه ی اتاق فرار های شیراز در این صفحه قابل مشاهده است و شما میتوانید اسکیپ روم های شیراز را مشاهده و به صورت آنلاین اقدام به رزرو اتاق فرار های شیراز کنید ...
در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به شیراز را مشاهده و رزرو کنید | اتاق فرار های شیراز, اتاق فرار شیراز,اسکیپ روم شیراز,بازی های شیراز,اسکیپ روم های شیراز,اسکیپ های شیراز,شیراز,اتاق شیراز,بازی شیراز,بازی ترسناک شیراز,بازی های ترسناک شیراز

اتاق فرار عمارت مرگ رزرو فعال است
 • 16+
 • 5.0

اتاق فرار عمارت مرگ

ارائه دهنده : مجموعه لوسیفر مکان : شیراز، بلوار آیت‌الله ربانی ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 320,000279,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار کوانتوم رزرو فعال است
 • 16+
 • 3.7

اتاق فرار کوانتوم

ارائه دهنده : Quantum مکان : شیراز، فرهنگشهر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 275,000225,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار دژاوو رزرو فعال است
 • ۱۴+
 • 4.8

اتاق فرار دژاوو

ارائه دهنده : ردپا مکان : شیراز، خیابان برق ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 350,000300,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار احضار (شیراز) رزرو فعال است
 • 16+
 • 3.9

اتاق فرار احضار (شیراز)

ارائه دهنده : Quantum مکان : شیراز، فرهنگشهر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 300,000265,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار رخ دیوانه رزرو فعال است
 • 14+
 • 4.8

اتاق فرار رخ دیوانه

ارائه دهنده : Raddepa مکان : شیراز، خیابان برق ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 280,000250,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار رنسانس رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.5

اتاق فرار رنسانس

ارائه دهنده : سیاه چاله مکان : شیراز، فرهنگ شهر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 250,000240,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار رستگاری رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.4

اتاق فرار رستگاری

ارائه دهنده : سیاه چاله مکان : شیراز، فرهنگ شهر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 260,000250,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار شوم (شیراز) رزرو فعال است
 • 16+
 • 3.8

اتاق فرار شوم (شیراز)

ارائه دهنده : Quantum مکان : شیراز، فرهنگشهر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 350,000285,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار فوبیا رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.5

اتاق فرار فوبیا

ارائه دهنده : ژوپ گیم مکان : شیراز، فرهنگ شهر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 350,000300,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار قیام رزرو فعال است
 • 16+
 • 3.8

اتاق فرار قیام

ارائه دهنده : سیاه چاله مکان : شیراز، فرهنگ شهر ژانر اتاق فرار : دلهره آور 280,000260,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار ژنوم رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.3

اتاق فرار ژنوم

ارائه دهنده : ژوپ گیم مکان : شیراز، فرهنگ شهر ژانر اتاق فرار : تخیلی و دلهره آور 350,000300,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار فال نحس رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.4

اتاق فرار فال نحس

ارائه دهنده : ژوپ گیم مکان : شیراز، فرهنگ شهر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 350,000300,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار طلسم توقف کامل
 • 16+

اتاق فرار طلسم

ارائه دهنده : RazeMaz مکان : شیراز، ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 110,00075,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار گذر حاج زینل توقف کامل
 • 16+

اتاق فرار گذر حاج زینل

ارائه دهنده : RazeMaz مکان : شیراز، ژانر اتاق فرار : معمایی 110,00080,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار کیش و مات توقف کامل
 • 18+

اتاق فرار کیش و مات

ارائه دهنده : RazeMaz مکان : شیراز، ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 150,000120,000 تومان   (برای هر نفر)
15 از 41 رکورد موجود

اتاق فرار های شیراز, اتاق فرار شیراز,اسکیپ روم شیراز,بازی های شیراز,اسکیپ روم های شیراز,اسکیپ های شیراز,شیراز,اتاق شیراز,بازی شیراز,بازی ترسناک شیراز,بازی های ترسناک شیراز | در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به شیراز را مشاهده و رزرو کنید

در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به شیراز را مشاهده و رزرو کنید | اتاق فرار های شیراز, اتاق فرار شیراز,اسکیپ روم شیراز,بازی های شیراز,اسکیپ روم های شیراز,اسکیپ های شیراز,شیراز,اتاق شیراز,بازی شیراز,بازی ترسناک شیراز,بازی های ترسناک شیراز

اتاق فرار در شیراز

همراهان عزیز مای اسکیپ، اتاق فرار شیراز در این صفحه قابل مشاهده است. شما میتوانید اسکیپ روم های شیراز را بررسی و به صورت آنلاین اقدام به رزرو اتاق فرارهای شیراز کنید.

اتاق فرار یا اسکیپ روم، یک تجربه جذاب و هیجان‌انگیز است که در سال‌های اخیر در جهان به شدت محبوب شده است. این تجربه، شرکت‌کنندگان را در یک اتاق مهیج و معماگونه قرار می‌دهد و آن‌ها باید با حل معماها و پیدا کردن راه‌حل‌ها، از اتاق خارج شوند. یکی از ژانرهای محبوب این تجربه، اتاق فرار ترسناک یا اسکیپ روم ترسناک است که با افزودن المان‌های ترس و هیجان، تجربه را برای شرکت‌کنندگان دشوارتر و هیجان‌انگیزتر می‌کند.

انواع ژانرهای اتاق فرار

اتاق فرار به عنوان یک فعالیت تفریحی متنوع،  ژانرهای متفاوتی دارد. این ژانرها با افزودن المان‌ها و تم‌های متنوع، تجربه‌های جدیدی را برای شرکت‌کنندگان فراهم می‌کنند. در زیر، به برخی از ژانرهای اتاق فرار پرداخته خواهد شد:

اتاق فرار ماجراجویی

توضیح: این ژانر برای شرکت‌کنندگان یک داستان ماجراجویی فراهم می‌کند. از عناصر ماجراجویی مثل گنج‌های گمشده، مکان‌های جهانی و چالش‌های مرتبط با اکتشافات استفاده می‌شود

    عناصر کلیدی: داستان پرهیجان، معماهای ماجراجویانه، و پیچیدگی‌های محیطی

اتاق فرار علمی

توضیح: این ژانر به شرکت‌کنندگان فرصت می‌دهد تا با چالش‌ها و معماهایی که به علم و دانش مرتبط هستند، روبرو شوند. از الگوهای ریاضی گرفته تا آزمایش‌های علمی، این اتاق‌ها بازی‌های هوشی را فراهم می‌کنند
    عناصر کلیدی: معماهای علمی، پیچیدگی‌های فیزیکی و چالش‌های منطقی

اتاق فرار هیجان‌انگیز

توضیح: این ژانر با تمرکز بر هیجان و تناقض‌های زمانی یا فضایی، تجربه‌ای مهیج ارائه می‌دهد. از معماها تا چالش‌های زمانی، شرکت‌کنندگان باید با تغییرات سریع و ناگهانی مواجه شوند
    عناصر کلیدی: چالش‌های هیجان‌انگیز، معمجذاب و تغییرات ناگهانی

اتاق فرار ترسناک

اتاق فرار ترسناک یا اسکیپ روم ترسناک یک نسخه ترسناک از این تجربه است. در این ژانر، توانایی حل معما و یافتن راه‌حل‌ها با اضافه شدن المان‌های ترسناک، به چالش کشیده می‌شود. شرکت‌کنندگان با مواجهه با عناصر ترسناک مثل موجودات فراطبیعی، مکان‌های تاریک، آثار صوتی و تصویری وحشتناک، باید به یافتن را فرار از این اتاق فرار بپردازند.

از دیگر ژانرها میتوان به اتاق فرار تخیلی، اتاق فرار درام، اتاق فرار معمایی، اتاق فرار جنایی و... اشاره کرد.

اتاق فرار به عنوان یک فعالیت تفریحی چند وجهی، انواع مختلفی از ژانرها را ارائه می‌دهد که به سلیقه و تجربه دلخواه شرکت‌کنندگان می‌پردازد. این ژانرها با تنوع در داستان، چالش‌ها و المان‌های بازی، تجربه جذاب و هیجان‌انگیزی فراهم می‌کنند.

مکان های تفریحی شیراز

شیراز به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران شناخته می‌شود و دارای جاذبه‌های تاریخی فراوانی است. آتشکدهٔ صمیکان، آرامگاه حافظ، آرامگاه خواجوی کرمانی، آرامگاه سعدی، ارگ کریم‌خان و باغ‌های زیبا مانند باغ جهان‌نما و باغ ارم از جمله جاذبه‌های تاریخی این شهر محسوب می‌شوند. با این حال، در سال ۱۳۷۴، بخشی از بافت تاریخی شیراز به مساحت ۷ هکتار تخریب شد و اکنون نیز تصمیم گرفته شده است که ۵۷ هکتار دیگر از این بافت تاریخی بدون رعایت آثار و بناهای ارزشمند تاریخی، جای خود را به پاساژهای تجاری بدهد.

از جاذبه‌های طبیعی شهر شیراز می‌توان به باغ‌وحش شیراز، باغ گل‌های شیراز، آبشار کوهمره سرخی، برم‌دلک، پارک قلعه‌بندر، پارک ملی بمو، باغ پرندگان شیراز، پیربناب، چشمهٔ جوشک، چشمهٔ خارگان، چشمهٔ ریچی، دریاچهٔ دشت ارژن، دریاچهٔ مهارلو، رکن‌آباد، رودخانهٔ قره‌آغاج، روستای قلات، کوه سبزپوشان، گردشگاه آتشکده، گردشگاه چاه‌مسکی، گردشگاه چشمه سلمانی و گردشگاه هفت‌برم اشاره کرد. این چشمه‌ها و مناطق طبیعی به عنوان مقاصد آب‌درمانی و گردشگری اهمیت ویژه‌ای دارند و به رونق صنعت گردشگری در استان فارس کمک می‌کنند.

اتاق فرار شیراز

از دیگر مکان های تفریحی شیراز می توان اتاق فرارهای این شهر را نام برد. از مجموعه اسکیپ روم های شیراز که می توان به آنها اشاره کرد، مجموعه ژوپ گیم، کوانتوم، ردپا و لوسیفر می باشد. این مجموعه ها با سابقه درخشان و طرفداران بسیاری که در این سال ها جذب کرده اند، نقش زیادی در فرهنگ سازی هر چه بیشتر در صنعت اسکیپ روم شیراز دارند.

آیا مای اسکیپ فقط اتاق فرار های شیراز رو داره ؟

خیر، شما میتوانید با مراجعه به صفحه شهر های اتاق فرار، همه شهر هایی که دارای اتاق فرار هستند را مشاهده کنید و از طریق سایت مای اسکیپ، هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی تماس با شماره 09904139020، اتاق فرار شیراز ، اتاق فرار مشهد ،اتاق فرار یزد ، اتاق فرار مشهد ، اتاق فرار شمال ، اتاق فرار اراک ، اتاق فرار بندر انزلی ، اتاق فرار رشت ، اتاق فرار کرمانشاه ، اتاق فرار کرج ، اتاق فرار اصفهان، اتاق فرار اهواز  و … را رزرو کنید و از پشتیبانی عالی و تخفیفات سایت مای اسکیپ نیز بهره مند شوید.

ترسناک ترین اتاق فرار شیراز کدام اسکیپ روم هست ؟

سوالی که تا کنون از بسیاری از پلیرهای عزیز شنیدیم، همین مورد است که؛ ترسناک ترین اتاق فرار کدام است ؟

ترس یک پارامتر کاملا نسبی است و در اتاق فرار نیز، این مسئله صدق میکند.

امکان دارد هر شحصی، از یک چیز متفاوت بترسد و اگر دوست شما در یک اتاق فرار ترسیده است، دلیل بر آن نیست که شما هم قطعا در آن اتاق فرار بترسید ! پس به این نکته توجه داشته باشید که مطرح کردن این سوال، اشتباه است .

کدام یک از اسکیپ روم های شیراز مناسب من است ؟


در پرتال مای اسکیپ، همواره سعی کردیم که بهترین اتاق فرار ها را به پلیرهای عزیز پیشنهاد دهیم و معیار پیشنهاد اسکیپ روم به پلیر های عزیز، بر اساس تعداد تجربه و سلیقه پلیرهایی است که با ما تماس میگیرند.

در صورتی که قصد انتخاب یک اتاق فرار را دارید و از انتخاب خود اطمینان ندارید، پیشنهاد میکنیم هم اکنون با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰  تماس حاصل فرمائید تا بهترین اتاق فرار را بر اساس سلیقه تان به شما پیشنهاد دهیم .پرتال اتاق فرار با هدف معرفی و رزرو اتاق فرار های ایران در سال 1398 راه اندازی شد. در این پرتال کلیه ی اسکیپ روم شیراز یا به عبارتی اتاق فرار شیراز را میتوانید مشاهده کنید و اقدام به رزرو هرکدام از اسکیپ روم ها کنید .
اطلاعات دقیقی در خصوص تاریخچه اتاق فرار در شیراز در دسترس نیست، اما قطعا در شیراز اسکیپ روم های با کیفیتی وجود دارند و در عین حال، اتاق فرار های بی کیفیت نیز وجود دارند.
در پرتال ، سعی کرده ایم بهترین اتاق فرار های شیراز را به شما معرفی کنیم و امکان رزرو آن ها را برای شما فرآهم کنیم.
شما میتوانید به خیال آسوده، از پرتال مای اسکیپ، اقدام به رزرو اتاق فرار مورد نظر خود از طریق پرتال مای اسکیپ کنید، چرا که مای اسکیپ دارای نماد اعتماد الکترونیک، مجوز ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین پشتیبانی پاسخگو میباشد.
همچنین در پرتال گارانتی بازگشت سریع وجه در صورت کنسل شدن و یا عدم ارائه سانس توسط مجموعه وجود دارد که میتوانید از این امکان منحصر به فرد نیز بهره ببرید .

اسکیپ روم در شیراز

شاید برای شما نیز سوال ایجاد شده باشد که بهترین اتاق فرار شیراز کدام یک است و من باید کدام اسکیپ روم شیراز را انتخاب کنم ؟
در پاسخ به شما باید بگوئیم، در انتخاب اتاق فرار در شیراز باید به ژانر، موقعیت مکانی، سناریو، تعداد تجربه بازی و ... توجه شود تا بتوانید تجربه خوبی از اسکیپ روم شیراز داشته باشید.
بهترین راه حل برای انتخاب اتاق فرار در شیراز، گرفتن مشاوره از اشخاصی است که بهترین اسکیپ روم های شیراز را میشناسند و با توجه به سلیقه، تعداد تجربه و همچنین لوکیشن مورد نظر شما، بهترین اتاق فرار شیراز را به شما معرفی میکنند.
البته این نکته را نیز در نظر بگیرید که نباید با شخصی مشورت کنید که از روی قصد و یا سود مالی بیشتر، اتاق فرار خاصی را به شما معرفی کند .
کارشناسان پشتیبانی پرتال همه روزه ( حتی در روز های تعطیل) از ساعت 10 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما برای انتخاب بهترین اسکیپ روم شیراز هستند.
تنها کافیست با شماره 09904139020 تماس بگیرید تا بهترین و مناسب ترین اتاق فرار شیراز را با توجه به شرایط شخصی خودتان، به شما معرفی کنید .