اتاق فرار های کرج

کلیه ی اتاق فرار های کرج در این صفحه قابل مشاهده است و شما میتوانید اسکیپ روم های کرج را مشاهده و به صورت آنلاین اقدام به رزرو اتاق فرار های کرج کنید ...
در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به کرج را مشاهده و رزرو کنید | اتاق فرار های کرج, اتاق فرار کرج,اسکیپ روم کرج,بازی های کرج,اسکیپ روم های کرج,اسکیپ های کرج,کرج,اتاق کرج,بازی کرج,بازی ترسناک کرج,بازی های ترسناک کرج

اتاق فرار ساحره رزرو غیرفعال
 • 16+

اتاق فرار ساحره

ارائه دهنده : وی اوت مکان : کرج، فردیس ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 110,000100,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار اویجا (کرج) رزرو غیرفعال
 • 16+

اتاق فرار اویجا (کرج)

ارائه دهنده : پایدار روم مکان : کرج، گلشهر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 280,000200,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار با من حرف بزن رزرو غیرفعال
 • 16+

اتاق فرار با من حرف بزن

ارائه دهنده : سورن اسکیپ مکان : کرج، گلشهر- کوی کارمندان ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 250,000200,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار چراغ های خاموش رزرو غیرفعال
 • 16+

اتاق فرار چراغ های خاموش

ارائه دهنده : پاور اسکیپ مکان : کرج، شهریار، وحیدیه ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 220,000200,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار صلابه رزرو غیرفعال
 • 16+

اتاق فرار صلابه

ارائه دهنده : اینسین اسکیپ مکان : کرج، محمد شهر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 180,000140,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار غریبه رزرو غیرفعال
 • 16+

اتاق فرار غریبه

ارائه دهنده : وایا روم مکان : کرج، چهار راه هفت تیر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 130,000100,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار هزارتو رزرو غیرفعال
 • 18+
 • 5.0

اتاق فرار هزارتو

ارائه دهنده : شوک اسکیپ مکان : کرج، فردیس ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 220,000200,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار سیاه چال رزرو غیرفعال
 • 16+

اتاق فرار سیاه چال

ارائه دهنده : اسکیپی مکان : کرج، گوهردشت ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 110,000100,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار بازگشت زمان رزرو غیرفعال
 • 16+

اتاق فرار بازگشت زمان

ارائه دهنده : سایلنس اسکیپ مکان : کرج، گوهردشت ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 120,000100,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار نامادری رزرو غیرفعال
 • 16+

اتاق فرار نامادری

ارائه دهنده : آلارم اسکیپ مکان : کرج، مهرشهر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 120,000100,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار غروب رزرو غیرفعال
 • 16+

اتاق فرار غروب

ارائه دهنده : آلفا اسکیپ مکان : کرج، میدان ولیعصر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 110,000100,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار رستاخیز مردگان رزرو غیرفعال
 • 16+

اتاق فرار رستاخیز مردگان

ارائه دهنده : اسکیپ ایکس مکان : کرج، هفت تیر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 110,00090,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار ورونیکا رزرو غیرفعال
 • 16+

اتاق فرار ورونیکا

ارائه دهنده : وی اوت مکان : کرج، فردیس ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 110,000100,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار سجین رزرو غیرفعال
 • 18+

اتاق فرار سجین

ارائه دهنده : وی اوت مکان : کرج، فردیس ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 110,000100,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار درویش توقف موقت
 • 16+

اتاق فرار درویش

ارائه دهنده : اتاق دایموند مکان : کرج، گلشهر ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 180,000150,000 تومان   (برای هر نفر)
15 از 23 رکورد موجود

اتاق فرار های کرج, اتاق فرار کرج,اسکیپ روم کرج,بازی های کرج,اسکیپ روم های کرج,اسکیپ های کرج,کرج,اتاق کرج,بازی کرج,بازی ترسناک کرج,بازی های ترسناک کرج | در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به کرج را مشاهده و رزرو کنید

در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به کرج را مشاهده و رزرو کنید | اتاق فرار های کرج, اتاق فرار کرج,اسکیپ روم کرج,بازی های کرج,اسکیپ روم های کرج,اسکیپ های کرج,کرج,اتاق کرج,بازی کرج,بازی ترسناک کرج,بازی های ترسناک کرج

اتاق فرار در کرج

همراهان عزیز مای اسکیپ، اتاق فرار کرج در این صفحه قابل مشاهده است. شما میتوانید اسکیپ روم های کرج را بررسی و به صورت آنلاین اقدام به رزرو اتاق فرارهای کرج کنید ...

شهر کرج، مرکز استان البرز و یکی از شهرهای پرجمعیت ایران، با موقعیت جغرافیایی مناسب و وسیعی به مساحت ۱۶۰ کیلومتر مربع در کوهپایه‌های البرز واقع شده است. قبل از تشکیل استان البرز، کرج به عنوان یکی از شهرهای استان تهران شناخته می‌شد، اما با تشکیل استان البرز، به عنوان مرکز جدید این استان معرفی شد. شهر کرج به علت وجود شهرک‌های صنعتی، موقعیت اقتصادی مهم و همسایگی با پایتخت تهران، جذابیت زیادی برای مهاجرت دارد و به همین دلیل به "ایران کوچک" معروف است.

کرج جمعیتی جوان‌تر و با رشد سریع‌تری نسبت به شهرهای دیگر ایران دارد و دارای بالاترین نرخ رشد جمعیت است. این شهر جاذبه‌های گردشگری متنوعی دارد که شامل جاده کرج - چالوس، باغ سیب مهرشهر، کاخ مروارید (شمس)، روستای تاریخی آتشگاه و باغ لاله‌های گچسر می‌شود. همچنین در کرج بیش از ۱۰۰ اثر با ارزش فرهنگی - تاریخی و هنری شناسایی شده‌است که از جمله آثار و مکان‌های تاریخی مهم منطقه هستند.

مکان های فرهنگی و تفریحی کرج

موزه‌های متعددی نیز در کرج واقع شده‌اند، از جمله موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی کرج که در پارک چمران قرار دارد و نمونه‌هایی از گونه‌های جانوری و حشرات را به نمایش می‌گذارد. همچنین کاخ موزه سلیمانیه که در دوران قاجاریه ساخته شده و در حال حاضر بخش‌هایی از آن باقی مانده است، از جمله جاذبه‌های تاریخی - فرهنگی کرج است. این شهر دارای سینماهای مختلفی نیز است که علی‌رغم تعداد نامطلوب آن‌ها، تلاش برای افزایش تعداد سینماها در حال انجام است.

کرج، با موقعیت جغرافیایی خود در کوهپایه‌های البرز، دارای جاذبه‌های گردشگری متنوع و جذابی است که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جلب می‌کند. در زیر به معرفی و توضیح اجمالی از برخی از این جاذبه‌ها می‌پردازیم:

جاده کرج - چالوس

این جاده زیبا و معروف، از زیبایی‌های طبیعی و مناظر دلنشین البرز برخوردار است. این مسیر معمولاً در فصل بهار و تابستان مورد توجه گردشگران قرار می‌گیرد و امکان تماشای زیبایی‌های طبیعی، کوهستان‌ها، دره‌ها و رودخانه‌های دل‌انگیز را به گردشگران می‌دهد.

باغ سیب مهرشهر

این باغ زیبا و آرام با باغ‌های متنوع از جمله باغ سیب، باغ گل‌های مختلف و فضای سبز و آرامش‌بخش مهرشهر، گردشگران را به سمت خود جذب می‌کند.

کاخ مروارید (شمس)

   این کاخ تاریخی که در شمال شهر کرج واقع شده، به عنوان یکی از مهم‌ترین آثار معماری قاجاری در این منطقه شناخته می‌شود. کاخ مروارید با زیبایی‌های معماری و باغ‌های زیبا، جاذبه‌ای برای گردشگران و علاقمندان به تاریخ و فرهنگ می‌باشد.

روستای تاریخی آتشگاه

   این روستا با خیابان‌های سنگ فرش و خانه‌های قدیمی، از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی کرج است که گردشگران را به دوران گذشته می‌برد و فرصتی برای آشنایی با فرهنگ محلی فراهم می‌کند.

باغ لاله‌های گچسر

   این باغ زیبا که در منطقه گچسر قرار دارد، با گل‌های زیبا و رنگارنگ لاله‌ها، گردشگران را به خود جلب می‌کند و فضای آرام و دلنشینی را برای تفریح فراهم می‌کند.

این تنها چند نمونه از جاذبه‌های گردشگری کرج هستند و شهر دارای جاذبه‌های بسیار دیگری مانند موزه‌ها، پارک‌ها، آثار تاریخی و فرهنگی و غیره است که هر کدام از آن‌ها با رونق و زیبایی خاص خود، گردشگران را به خود جذب می‌کنند.

اتاق فرار کرج

اتاق فرار یک فعالیت تفریحی و چالش‌برانگیز است که در آن شرکت‌کنندگان با گروهی از معماها و پازل‌ها مواجه می‌شوند. باید با حل کردن معماها، پیدا کردن نکات پنهان و استفاده از هوش و مهارت‌هایشان، از یک اتاق یا محیط محدود خارج شوند. این فعالیت معمولاً در یک مکان مشخص و با محدودیت زمانی مشخص انجام میشود. شرکت‌کنندگان باید با همکاری و تعامل، پازل‌ها و معماهای مختلف را حل کنند تا به اهداف مشخص شده برای خروج از اتاق فرار برسند. این فعالیت به عنوان یک تجربه تیمی و مهارتی معمولاً باعث تقویت همکاری، ارتباطات میان افراد و تقویت مهارت‌های حل مسئله و استدلال می‌شود. از جمله اتاق فرار های کرج میتوان به اتاق فرار با من حرف بزن
 از مجموعه سورن اسکیپ، اتاق فرار اویجا از مجموعه پایدار روم، اتاق فرار هزار تو از مجموعه شوک اسکیپ و اتاق فرار چراغ های خاموش از مجموعه پاور اسکیپ نام برد.

ترسناک ترین اتاق فرار کرج کدام است؟

در جواب به این سوال باید گفت، ترس یک پارامتر کاملا نسبی و شخصی است. بنابراین در اتاق فرار بطور صد در صد نمی توان در مورد این موضوع نظر داد. چون این مسئله کاملا به روحیات و شخصیت پلیر بستگی دارد.برای هر شخص ترس به گونه ای متفاوت و در موارد متفاوت عمل می کند.

مشاوره و رزرو اتاق فرار

شما همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۱ شب می توانید با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ جهت مشاوره و رزرو اتاق فرار شیراز، اتاق فرار رشت، اتاق فرار مشهد، اتاق فرار یزد، اتاق فرار تهران، اتاق فرار کرج، اتاق فرار اهواز، اتاق فرار صومعه سرا، اتاق فرار شمال، اتاق فرار ماسال، اتاق فرار کاشان، اتاق فرار بیرجند، اتاق فرار اراک، اتاق فرار کیاشهر تماس حاصل نمایید.،


پرتال اتاق فرار با هدف معرفی و رزرو اتاق فرار های ایران در سال 1398 راه اندازی شد. در این پرتال کلیه ی اسکیپ روم کرج یا به عبارتی اتاق فرار کرج را میتوانید مشاهده کنید و اقدام به رزرو هرکدام از اسکیپ روم ها کنید .
اطلاعات دقیقی در خصوص تاریخچه اتاق فرار در کرج در دسترس نیست، اما قطعا در کرج اسکیپ روم های با کیفیتی وجود دارند و در عین حال، اتاق فرار های بی کیفیت نیز وجود دارند.
در پرتال ، سعی کرده ایم بهترین اتاق فرار های کرج را به شما معرفی کنیم و امکان رزرو آن ها را برای شما فرآهم کنیم.
شما میتوانید به خیال آسوده، از پرتال مای اسکیپ، اقدام به رزرو اتاق فرار مورد نظر خود از طریق پرتال مای اسکیپ کنید، چرا که مای اسکیپ دارای نماد اعتماد الکترونیک، مجوز ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین پشتیبانی پاسخگو میباشد.
همچنین در پرتال گارانتی بازگشت سریع وجه در صورت کنسل شدن و یا عدم ارائه سانس توسط مجموعه وجود دارد که میتوانید از این امکان منحصر به فرد نیز بهره ببرید .

اسکیپ روم در کرج

شاید برای شما نیز سوال ایجاد شده باشد که بهترین اتاق فرار کرج کدام یک است و من باید کدام اسکیپ روم کرج را انتخاب کنم ؟
در پاسخ به شما باید بگوئیم، در انتخاب اتاق فرار در کرج باید به ژانر، موقعیت مکانی، سناریو، تعداد تجربه بازی و ... توجه شود تا بتوانید تجربه خوبی از اسکیپ روم کرج داشته باشید.
بهترین راه حل برای انتخاب اتاق فرار در کرج، گرفتن مشاوره از اشخاصی است که بهترین اسکیپ روم های کرج را میشناسند و با توجه به سلیقه، تعداد تجربه و همچنین لوکیشن مورد نظر شما، بهترین اتاق فرار کرج را به شما معرفی میکنند.
البته این نکته را نیز در نظر بگیرید که نباید با شخصی مشورت کنید که از روی قصد و یا سود مالی بیشتر، اتاق فرار خاصی را به شما معرفی کند .
کارشناسان پشتیبانی پرتال همه روزه ( حتی در روز های تعطیل) از ساعت 10 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما برای انتخاب بهترین اسکیپ روم کرج هستند.
تنها کافیست با شماره 09904139020 تماس بگیرید تا بهترین و مناسب ترین اتاق فرار کرج را با توجه به شرایط شخصی خودتان، به شما معرفی کنید .