اتاق فرار های تهران

کلیه ی اتاق فرار های تهران در این صفحه قابل مشاهده است و شما میتوانید اسکیپ روم های تهران را مشاهده و به صورت آنلاین اقدام به رزرو اتاق فرار های تهران کنید ...
در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به تهران را مشاهده و رزرو کنید | اتاق فرار های تهران, اتاق فرار تهران,اسکیپ روم تهران,بازی های تهران,اسکیپ روم های تهران,اسکیپ های تهران,تهران,اتاق تهران,بازی تهران,بازی ترسناک تهران,بازی های ترسناک تهران

اتاق فرار تالار مرگ رزرو فعال است
 • 16+
 • 4.2

اتاق فرار تالار مرگ

ارائه دهنده : مگا اسکیپ مکان : تهران، اکباتان ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 270,000250,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار آبادی رزرو فعال است
 • 16+
 • 5.0

اتاق فرار آبادی

ارائه دهنده : لورید اسکیپ مکان : تهران، شهرک غرب ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 230,000180,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار نبش قبر رزرو فعال است
 • 16+
 • 3.2

اتاق فرار نبش قبر

ارائه دهنده : Horror Escape مکان : تهران، تهرانپارس ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 180,000100,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار خط خون رزرو فعال است
 • 18+
 • 3.3

اتاق فرار خط خون

ارائه دهنده : Horror Escape مکان : تهران، تهرانپارس ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 210,000140,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار کارما رزرو فعال است
 • 18+
 • 5.0

اتاق فرار کارما

ارائه دهنده : استپ آپ اسکیپ مکان : تهران، نارمک ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 240,000220,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار لوسیفر رزرو فعال است
 • ۱۶+
 • 0.0

اتاق فرار لوسیفر

ارائه دهنده : استری اسکیپ مکان : تهران، ستاری شمال ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 220,000200,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار سینما مردگان رزرو فعال است
 • 14+
 • 3.9

اتاق فرار سینما مردگان

ارائه دهنده : مگا اسکیپ مکان : تهران، اکباتان ژانر اتاق فرار : معمایی، هیجانی ( بدون اکتور ) 200,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار جزا رزرو فعال است
 • 18+
 • 5.0

اتاق فرار جزا

ارائه دهنده : فوبوس اسکیپ مکان : تهران، تهرانپارس ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 190,000180,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار جن و آل رزرو فعال است
 • 17+

اتاق فرار جن و آل

ارائه دهنده : دیفرنت اسکیپ مکان : تهران، سبلان جنوبی ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 230,000180,000 تومان   (برای هر نفر)
 اتاق فرار حبس رزرو فعال است
 • 16+

اتاق فرار حبس

ارائه دهنده : غول اسکیپ روم مکان : تهران، دهکده المپیک ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 250,000225,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار سنتینل رزرو فعال است
 • 18+

اتاق فرار سنتینل

ارائه دهنده : دویل اسکیپ مکان : تهران، جنت آباد شمالی ژانر اتاق فرار : دلهره آور 400,000300,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار نفرین شیطان رزرو فعال است
 • 16+
 • 5.0

اتاق فرار نفرین شیطان

ارائه دهنده : هارر اسکیپ مکان : تهران، تهرانپارس ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 250,000160,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار کلیسا رزرو فعال است
 • 16+
 • 2.5

اتاق فرار کلیسا

ارائه دهنده : اس کی اسکیپ sk escape مکان : تهران، شهرک غرب ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 220,000170,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار آنوبیس رزرو فعال است
 • 16+

اتاق فرار آنوبیس

ارائه دهنده : غول اسکیپ مکان : تهران، استادیوم آزادی ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 275,000225,000 تومان   (برای هر نفر)
اتاق فرار ناقوس رزرو غیرفعال
 • 16+
 • 5.0

اتاق فرار ناقوس

ارائه دهنده : بینگو اسکیپ مکان : تهران، ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره 100,00080,000 تومان   (برای هر نفر)
15 از 163 رکورد موجود

اتاق فرار های تهران, اتاق فرار تهران,اسکیپ روم تهران,بازی های تهران,اسکیپ روم های تهران,اسکیپ های تهران,تهران,اتاق تهران,بازی تهران,بازی ترسناک تهران,بازی های ترسناک تهران | در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به تهران را مشاهده و رزرو کنید

در این صفحه شما میتوانید تمامی اتاق فرار های مربوط به تهران را مشاهده و رزرو کنید | اتاق فرار های تهران, اتاق فرار تهران,اسکیپ روم تهران,بازی های تهران,اسکیپ روم های تهران,اسکیپ های تهران,تهران,اتاق تهران,بازی تهران,بازی ترسناک تهران,بازی های ترسناک تهران

اتاق فرار در تهران

اتاق فرار تهران در این صفحه قابل مشاهده است و شما میتوانید اسکیپ روم های تهران را مشاهده و به صورت آنلاین اقدام به رزرو اتاق فرار های تهران کنید ...

تهران، پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران، با تاریخ و فرهنگ چند هزار ساله‌اش یکی از مقصدهای گردشگری مهم در ایران است. این شهر با جمعیت بالغ بر ۹ میلیون نفر، جزو مکان‌های پرجمعیت جهان محسوب می‌شود و دارای جاذبه‌های گردشگری متعددی است که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند.

طبیعت و اقلیم

تهران به دو ناحیهٔ دشتی و کوهپایه‌ایِ البرز تقسیم می‌شود که این ویژگی آن را به یک شهر متنوع در ارائه فعالیت‌های گردشگری تبدیل کرده است. ارتفاعات البرز و وجود دره‌ها و رودخانه‌ها از زیبایی‌های طبیعی تهران به شمار می‌آید. اقلیم نیمه‌خشک تهران، فصل زمستان پر بارش و فصل تابستان کم‌باران‌ترین فصل را در این شهر به ارمغان می‌آورد.

جاذبه‌های گردشگری

تهران دارای جاذبه‌های گردشگری متنوعی است که شامل مواردی همچون میدان و برج آزادی، برج میلاد، پل طبیعت و دریاچه چیتگر می‌شود. این مناطق معروف به زیبایی‌های طبیعی و بناهای معماری خاص خود معروفند. همچنین وجود بوستان‌ها و پارک‌های زیبا در سراسر شهر، فضایی ارام برای گردش و تفریح شهروندان و گردشگران فراهم می‌آورد.

بوستان‌ها و پارک‌ها

تهران با بوستان‌های زیبا و پارک‌های بزرگی مانند ژوراسیک پارک، بوستان پلیس، بوستان ملت، بوستان لاله و پارک المهدی شهروندان و بازدیدکنندگان را مهیا برای لذت بردن از طبیعت و فضای سبز می‌سازد. این فضاها از جمله مقاصد محبوب برای پیاده‌روی، پیک‌نیک و لذت بردن از طبیعت درون شهری هستند.

کاخ‌ها و موزه‌ها

تهران دارای کاخ‌های تاریخی زیادی است که از دوران‌های مختلف تاریخی این سرزمین باقی‌مانده‌اند. این کاخ‌ها شاهکارهای معماری با ارزشی هستند که به دیدن آن‌ها بسیاری از گردشگران علاقه‌مندند. همچنین بیش از ۳۰ موزه در تهران فعالیت می‌کنند که از جمله آن‌ها موزه مردم‌شناسی تهران، موزه ملی ایران، موزه فرش ایران و موزه هنرهای معاصر تهران اشاره می‌شود که هر کدام دارای جنبه‌ها و آثار منحصر به فردی هستند.

در نهایت، تهران به عنوان یکی از شهرهای پرجنب و جوش ایران، با تنوع فرهنگی، هنری و طبیعی خود، همواره مقصدی جذاب برای گردشگران داخلی و خارجی است که هر ساله با جذابیت‌های جدیدش میزبان مسافرانی از سراسر جهان می‌شود.

اتاق فرار تهران

اتاق فرار یک سرگرمی گروهی و مهیج است که در طی آن شما با چالش ها و معماهایی روبرو می شوید. شما به همراه تیمتان با بکارگیری هوش و همکاری تیمی طی مدت زمانی مشخص باید معماها و چالش ها را پشت سر گذاشته و به حل آن ها بپردازید. در آخر شما از محیط بازی خارج می شوید. این بازی به تقویت روحیه همکاری تیمی، قدرت تصمیم گیری سریع، توانایی حل مسئله و روبرویی با چالش ها کمک می کند. در تهران که بزرگترین شهر اتاق فراری است می توان انتخاب های گسترده تری برای تجربه این بازی جذاب داشت. از جمله مجموعه های اتاق فرار تهران می توان اتاق فرار مگامال، اتاق فرار هارر، اتاق فرار فوبوس، اتاق فرار الف اسکیپ، اتاق فرار استری اسکیپ، اس کی اسکیپ، استپ آپ اسکیپ و... را نام برد.
در این بین به اتاق فرار فرزند شیطان، اتاق فرار سینما مردگان، اتاق فرار تالار مرگ، اتاق فرار خط خون، اتاق فرار نبش قبر، اتاق فرار کارما، اتاق فرار لوسیفر، اتاق فرار سنتینل،اتاق فرار جزا و... می توان اشاره کرد.

رزرو اتاق فرار تهران

شما می توانید علاوه بر رزرو اتاق فرار اسلامشهر، جهت رزرو اتاق فرار رضوانشهر،  اتاق فرار خمام، اتاق فرار رشت، اتاق فرار مشهد، اتاق فرار شیراز، اتاق فرار صومعه سرا، اتاق فرار شمال، اتاق فرار تهران، اتاق فرار یزد، اتاق فرار کاشان، اتاق فرار اهواز، اتاق فرار کرج، اتاق فرار اراک، اتاق فرار بیرجند، اتاق فرار ماسال و...  از طریق سایت مای اسکیپ، جهت مشاوره انتخاب اتاق فرار مناسب می توانید  از طریق تماس با شماره ۰۹۹۰۴۱۳۹۰۲۰ از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۱ شب اقدام نمایید.

 


پرتال اتاق فرار با هدف معرفی و رزرو اتاق فرار های ایران در سال 1398 راه اندازی شد. در این پرتال کلیه ی اسکیپ روم تهران یا به عبارتی اتاق فرار تهران را میتوانید مشاهده کنید و اقدام به رزرو هرکدام از اسکیپ روم ها کنید .
اطلاعات دقیقی در خصوص تاریخچه اتاق فرار در تهران در دسترس نیست، اما قطعا در تهران اسکیپ روم های با کیفیتی وجود دارند و در عین حال، اتاق فرار های بی کیفیت نیز وجود دارند.
در پرتال ، سعی کرده ایم بهترین اتاق فرار های تهران را به شما معرفی کنیم و امکان رزرو آن ها را برای شما فرآهم کنیم.
شما میتوانید به خیال آسوده، از پرتال مای اسکیپ، اقدام به رزرو اتاق فرار مورد نظر خود از طریق پرتال مای اسکیپ کنید، چرا که مای اسکیپ دارای نماد اعتماد الکترونیک، مجوز ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین پشتیبانی پاسخگو میباشد.
همچنین در پرتال گارانتی بازگشت سریع وجه در صورت کنسل شدن و یا عدم ارائه سانس توسط مجموعه وجود دارد که میتوانید از این امکان منحصر به فرد نیز بهره ببرید .

اسکیپ روم در تهران

شاید برای شما نیز سوال ایجاد شده باشد که بهترین اتاق فرار تهران کدام یک است و من باید کدام اسکیپ روم تهران را انتخاب کنم ؟
در پاسخ به شما باید بگوئیم، در انتخاب اتاق فرار در تهران باید به ژانر، موقعیت مکانی، سناریو، تعداد تجربه بازی و ... توجه شود تا بتوانید تجربه خوبی از اسکیپ روم تهران داشته باشید.
بهترین راه حل برای انتخاب اتاق فرار در تهران، گرفتن مشاوره از اشخاصی است که بهترین اسکیپ روم های تهران را میشناسند و با توجه به سلیقه، تعداد تجربه و همچنین لوکیشن مورد نظر شما، بهترین اتاق فرار تهران را به شما معرفی میکنند.
البته این نکته را نیز در نظر بگیرید که نباید با شخصی مشورت کنید که از روی قصد و یا سود مالی بیشتر، اتاق فرار خاصی را به شما معرفی کند .
کارشناسان پشتیبانی پرتال همه روزه ( حتی در روز های تعطیل) از ساعت 10 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما برای انتخاب بهترین اسکیپ روم تهران هستند.
تنها کافیست با شماره 09904139020 تماس بگیرید تا بهترین و مناسب ترین اتاق فرار تهران را با توجه به شرایط شخصی خودتان، به شما معرفی کنید .