مجموعه دیاکو کلاب شیراز
مجموعه دیاکوکلاب شیراز، با راه اندازی 5 اتاق فرار در ژانر های مختلف در کنار بوردگیم و کافه در یک شعبه محیط مفرحی را برای شما به ارمغان آورده است ... | دیاکو کلاب,Diako Club,بازی دیاکو کلاب,بازی Diako Club,اتاق فرار دیاکو کلاب,رزرو اتاق فرار دیاکو کلاب,رزرو اتاق فرار های دیاکو کلاب,بازی اتاق فرار دیاکو کلاب,اتاق فرارهای دیاکو کلاب,اتاق فرار های دیاکو کلاب,اسکیپ روم دیاکو کلاب,رزرو اسکیپ روم دیاکو کلاب,رزرو اسکیپ روم های دیاکو کلاب,اسکیپ روم های دیاکو کلاب,اتاق فرار Diako Club,رزرو اتاق فرار Diako Club,رزرو اتاق فرار های Diako Club,اتاق فرارهای Diako Club,اتاق فرار های Diako Club,اسکیپ روم Diako Club,رزرو اسکیپ روم Diako Club,رزرو اسکیپ روم های Diako Club,اسکیپ روم های Diako Club,اتاق فرار فرهنگ شهر,اتاق فرار فرهنگشهر,اتاق فرار های فرهنگشهر,اتاق فرار های فرهنگ شهر,اسکیپ روم فرهنگ شهر,اسکیپ روم فرهنگشهر,اسکیپ روم های فرهنگشهر,اسکیپ روم های فرهنگ شهر

مجموعه دیاکو کلاب شیراز

مجموعه دیاکوکلاب در حال حاضر 5 اتاق فرار دارد که در حال حاضر فقط 3 اتاق فرار آن فعال میباشد.

این مجموعه یک کلاب کامل از : بوردگیم، ایرهاکی، فوتبال دستی، کنسول های بازی و همچنین اتاق فرار میباشد که میتوانید ساعات مفرحی را با دوستان و عزیزان خود در این مجموعه تجربه کنید.

همچنین میتوانید برای سوپرایز و جشن های خود از اتاق VIP این مجموعه استفاده کنید و روز یا شبی به یاد ماندنی برای خودتان به ارمغان بیاورید ...

در ادامه به معرفی کلی اتاق فرار های فعال و غیر فعال این مجموعه خواهیم پرداخت 

مجموعه دیاکو کلاب ، شعبه فرهنگ شهر شیراز

اتاق فرار چرنوبیل دیاکو کلاب

داستان بازی اتاق فرار چرنوبیل دیاکو کلاب از این قرار است که :

شما به عنوان دانشمند وارد نیروگاه هسته ای شده اید تا آزمایشی را جهت توسعه و بهبود عملکرد ایمنی نیروگاه انجام دهید ولی در حین انجام آزمایش اشتباهی رخ می دهد.
نهایتا بامداد روز ۲۶ آوریل سال ۱۹۸۶ در نیروگاه شماره ۴ چرنوبیل در نزدیکی پریپیات در شمال اکراین انفجاری رخ می دهد. نتیجه‌ این اتفاقات آسیب دیدن محیط های اطراف و تاثیرات رادیو اکتیوی روی حیوانات و مرگ آنهاست! اگر شما نجنبید یک فاجعه رخ می دهد.

وضعیت این اتاق فرار : غیرفعال

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اتاق فرار چرنوبیل دیاکو کلاب برروی این متن کلیک کنید

اتاق فرار جوکر دیاکو کلاب

داستان بازی اتاق فرار جوکر مجموعه دیاکو کلاب از این قرار است که : 

اتاق فرار جوکر با ژانر مهیج و اکشن مربوط به زمانی است که مردم شهر گاتهام در تکاپوی خرید و آماده شدن برای جشن سال نو هستند. در فضای مملو از شادی و هیجان پیش از تحویل سال، جوکر در حال اتمام نقشه زیرکانه خود در مکانی مخفی نزدیک به موزه شهر است. جایی که هفته گذشته الماسی گرا‌نقیمت متعلق به دوره پادشاهی آرتور از آن‌جا به سرقت رفت. پلیس در بررسی‌های خود به شواهدی دست یافت که این عملیات پیچیده را به جوکر مرتبط می‌ساخت. پلیس ایمیلی دریافت کرده که به نظر می‌رسد متعلق به جوکر باشد و مکان نگهداری الماس سرقت شده را نشان می‌دهد.
چالشی که اکنون به آن دعوت شده‌اید که رفتن به آدرس اعلام شده، بررسی شواهد و مدارک موجود و خروج از آن محل قبل از انفجار بمب است. شما در اتاق فرار جوکر با بررسی شواهد و نشانه های موجود باید معمای مخفی شده را حل کنید تا موفق شوید خود و هم گروهی هایتان را از اتاق فرار نجات دهید.

وضعیت این اتاق فرار : فعال

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اتاق فرار جوکر دیاکو کلاب برروی این متن کلیک کنید

اتاق فرار داوینچی دیاکو کلاب

داستان بازی اتاق فرار داوینچی دیاکو کلاب از این قرار است که : 

مطمئنا تابلوی شام آخر را می شناسید. بزرگترین نقاشی دیواری لئوناردو داووینچی!
چندتا جام روی میز هست؟
هیچ جامی نیست، حتی یکی!
این مسئله یکم عجیب بنظر می رسد!
یادتان باشد همواره افرادی از جام مقدس حفاظت می کنند، اما شب گذشته در موزه لوور شهر پاریس آخرین نگهبان جام مقدس به طرز مشکوکی به قتل رسید. وی در آخرین لحظات زندگی خود اسامی و نمادهایی برای بازماندگان و محققان بر جای گذاشت تا فقط کسانی که لیاقت و شایستگی دسترسی به جام مقدس را دارند بتوانند آن را قبل از اینکه دست اهریمن به آن برسد پیدا کرده و از آن محافظت کنند.

وضعیت این اتاق فرار : فعال

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اتاق فرار داوینچی دیاکوکلاب برروی این متن کلیک کنید

اتاق فرار کما دیاکو کلاب

داستان بازی اتاق فرار کما از این قرار است که : 

داستان اتاق فرار کما درباره پسری به نام جیسون ورهیز است. او در کودکی به جهت چهره عجیب و نا متعارف توسط کودکان هم سن خود مورد تمسخر قرار می گرفت ونهایتا در یک روز جمعه مطابق با سیزدهم آوریل مورد آزار واذیت دوستان خود قرارگرفت و بعد او را درون دریاچه کریستال انداخته تا غرق شود.
مادر جیسون به اشتباه به عنوان قاتل دستگیر و اعدام می شود. جیسون که در واقع غرق شده وطبیعتاً باید مرده باشد، هر روز جمعه سیزدهم آوریل هر سال به ندای مادرش دوباره از دریاچه کریستال برخاسته و از مردم انتقام می‌گیرد. این تنبیه جز سلاخی و کشتن تعدادی انسان بی گناه که در حوالی دریاچه اردو می‌زنند نیست.
از اقبال بد، شما هم به طور ناخواسته در نزدیکی دریاچه کریستال اردو می زنید اما با این کار به مرگ خود نزدیک شده اید.

وضعیت این اتاق فرار : فعال

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اتاق فرار کما دیاکو کلاب برروی این متن کلیک کنید

اتاق فرار مایا دیاکو کلاب

داستان اتاق فرار مایا از این قرار است که : 

در زمان هجوم اسپانیایی ها به امپراطوری آزتک در مکزیک در جولای ۱۵۲۰، نهمین پادشاه آزتک به نام مونترزوما به شدت مجروح شد وهرناندو فرمانده اسپانیایی به همراه افرادش تحت محاصره جنگجویان آزتک در پایتخت قرار گرفت. پس از روزها درگیری خونین، هرناندو به افرادش دستور داد گنجینه عظیم مونترزوما را آماده کند تا شبانه بگریزند. اما هنوز مسیر زیادی را طی نکرده بودند که تحت محاصره قرار گرفتند.
این درگیری و کشتار عظیم دریاچه (تزوکور) را مملو از اجساد اسپانیایی‌ها و گنجینه سرقت شده مونترزوما کرد.
ارتش وحشت زده اسپانیایی‌ها در تلاش برای نجات جانشان از بردن غنایم و گنجینه صرف نظر کردند. گفته می‌شود فرماندهان مایا قبل از درگیری گنجینه را در محلی پنهان کرده‌اند به طوری که گفته می‌شود که کاوشگران ابتدا باید طلسم گنجینه را از بین ببرند و در ادامه به گنج دست پیدا کنند.

وضعیت این اتاق فرار : غیرفعال

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اتاق فرار مایا دیاکو کلاب برروی این متن کلیک کنید

در این مقاله سعی کردیم به صورت کامل مجموعه اتاق فراردیاکو کلاب  و همچنین بازی های این مجموعه رو معرفی کنیم.

همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص هریک از اسکیپ روم ها ( اتاق فرار ها ) ی این مجموعه میتوانید برروی متن زیر هر اتاق فرار کلیک کنید تا توضیحات تکمیلی  ( اعم از میزان زمان بازی، درجه سختی و سایر توضیحات را مشاهده کنید )

جهت دریافت اطلاعات تماس و آدرس کامل شعب مجموعه دیاکو کلاب ، روی این متن کلیک کنید

آخرین مقالات

طراحی سایت اتاق فرار

طراحی سایت اتاق فرار

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین گرایش مردم به خرید های آنلاین، داشتن سایت اختصاصی برای مجموعه های اتاق فرار نیز امری ضروری به شمار می آید. در این مقاله قصد داریم سایت ساز مای اسکیپ را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با هزینه بسیار مناسب، سایت اختصاصی اتاق فرار خودتون رو داشته باشید ...
همکاری در فروش اتاق فرار

همکاری در فروش اتاق فرار

یکی از آپشن های پرتال مای اسکیپ که به تازگی راه اندازی شده است، سیستم پیشرفته همکاری در فروش مای اسکیپ است. در این مقاله قصد داریم درمورد این آپشن با شما صحبت کنیم ...
روایت اتاق فرار شیراز

روایت اتاق فرار شیراز

توی این مقاله، قصد داریم روایتی داشته باشیم از صنعت اتاق فرار در شهر شیراز. پس در ادامه با من همراه باش ...