همکاری در فروش اتاق فرار
یکی از آپشن های پرتال مای اسکیپ که به تازگی راه اندازی شده است، سیستم پیشرفته همکاری در فروش مای اسکیپ است. در این مقاله قصد داریم درمورد این آپشن با شما صحبت کنیم ... | همکاری در فروش,همکاری در فروش اتاق فرار,عمکاری در فروش اسکیپ روم,درآمد اتاق فرار,درآمد اسکیپ روم,فروش اتاق فرار,فروش اسکیپ روم

همکاری در فروش اتاق فرار

بازهم برای اولین بار در دنیا، در پرتال مای اسکیپ یک آپشن ( ویژگی ) جدید و کاربردی برای شما عزیزان راه اندازی کردیم.

چند روزی از راه اندازی اولیه سیستم پیشرفته همکاری در فروش مای اسکیپ میگذرد و پس از تست های اولیه ( مثل سایر آپشن های جدید مای اسکیپ ) امشب به صورت سراسری و رسمی برروی اکانت تمامی کاربران فعال شد.

سیستم همکاری در فروش مای اسکیپ چیه ؟

سیستم همکاری در فروش مای اسکیپ، به منظور کسب درآمد همه فعالان صنعت اتاق فرار ( پلیر ها، اتاق فرار ها و حتی واینر ها ) از فروش اسکیپ روم راه اندازی شد

با توجه به گستردگی خدمات پرتال مای اسکیپ برای مجموعه داران و همچنین پلیر های عزیز و از طرفی آپدیت های متعدد جهت پیشرفت و توسعه صنعت اسکیپ روم، تصمیم گرفتیم تا به پاس قدردانی از شما همراهان عزیز این سیستم را راه اندازی کنیم تا بتوانید با معرفی سایر افراد به پرتال مای اسکیپ، کسب درآمد کنید.

تفاوتی ندارد که شما پلیر هستید و یا مجموعه دار، تنها کافیست با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت مای اسکیپ و سپس انتخاب منوپنل کاربری، گزینه همکاری در فروش را  انتخاب کنید و لینک اختصاصی خود را در اختیار سایر افراد قراردهید تا از طریق این لینک عضو پرتال مای اسکیپ شوند.

پس از عضویت فرد در پرتال مای اسکیپ، از کلیه ی رزرو های اتاق فرار توسط فرد معرفی شده، 10% از درآمد مای اسکیپ به عنوان پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت.

البته سیستم همکاری در فروش سطح های مختلفی دارد که به زودی در پستی جداگانه به معرفی آنها خواهیم پرداخت. اما پورسانت شما در سطح پایه 10% از سود مای اسکیپ میباشد.

درآمد سیستم همکاری در فروش چه استفاده ای دارد ؟

در صورتی که موجودی کیف پول همکاری در فروش شما بیشتر از 50.000 تومان شود، شما میتوانید درخواست تسویه حساب بدهید تا مبلغ به حساب بانکی اعلامی توسط شما واریز شود و در صورتی که قصد دارید قبل از رسیدن موجودی کیف پول همکاری در فروش خود به 50.000 تومان از اعتبار خود استفاده کنید، میتوانید با انتقال اعتبار کیف پول همکاری در فروش خود به کیف پول پلیر، از درآمد بدست آمده برای رزرو اتاق فرار استفاده کنید...

آیا برای عضویت در سیستم همکاری در فروش مای اسکیپ شرط خاصی وجود دارد ؟

خیر، برای عضویت و استفاده از سیستم همکاری در فروش مای اسکیپ هیچ شرط خاصی وجود ندارد و شما میتوانید بدون هیچ محدودیتی در این سیستم اقدام به کسب درامد کنید.

آیا همه افراد میتوانند از این سیستم کسب درآمد کنند ؟

بله، هر شخصی که در سایت و یا اپلیکیشن مای اسکیپ اکانت کاربری داشته باشد، میتواند بدون نیاز به تایید اقدام به کسب درآمد در سیستم همکاری در فروش مای اسکیپ کند.

در ادامه کلیپ آموزشی استفاده از سیستم همکاری در فروش مای اسکیپ را برای شما قراردادیم تا بتوانید به صورت ویدیویی آموزش استفاده از این آپشن مای اسکیپ را ببینید ...

آخرین مقالات

همکاری در فروش اتاق فرار

همکاری در فروش اتاق فرار

یکی از آپشن های پرتال مای اسکیپ که به تازگی راه اندازی شده است، سیستم پیشرفته همکاری در فروش مای اسکیپ است. در این مقاله قصد داریم درمورد این آپشن با شما صحبت کنیم ...
روایت اتاق فرار شیراز

روایت اتاق فرار شیراز

توی این مقاله، قصد داریم روایتی داشته باشیم از صنعت اتاق فرار در شهر شیراز. پس در ادامه با من همراه باش ...
اسکیپ مپ

اسکیپ مپ

اسکیپ مپ، نام سرویس جدید مای اسکیپ هست که حدود 4 روز پیش نسخه آزمایشی این سرویس برروی مای اسکیپ منتشر شد و دیروز نسخه بتا این سرویس به صورت رسمی راه اندازی گردید.