اسکیپ مپ
اسکیپ مپ، نام سرویس جدید مای اسکیپ هست که حدود 4 روز پیش نسخه آزمایشی این سرویس برروی مای اسکیپ منتشر شد و دیروز نسخه بتا این سرویس به صورت رسمی راه اندازی گردید. | اسکیپ مپ,نقشه اتاق فرار,نقشه اسکیپ روم,escapemap,escape map

اسکیپ مپ

اسکیپ مپ، نام سرویس جدید مای اسکیپ هست که حدود 4 روز پیش نسخه آزمایشی این سرویس برروی مای اسکیپ منتشر شد و دیروز نسخه بتا این سرویس به صورت رسمی راه اندازی گردید. 

در اسکیپ مپ ( Escape Map ) شما میتوانید اتاق فرار های ایران را برروی یک نقشه مشاهده کنید و نزدیکترین اتاق فرار به خودتان را از طریق نقشه اسکیپ مپ و انتخاب اتاق فرار مربوطه به صورت آنلاین رزرو کنید.

قطعا تا الآن متوجه شدید که رزروهایی که از سایت مای اسکیپ انجام میشن، دارای کمترین میزان تداخل سانس هستند و دلیل این اتفاق فقط متصل بودن سایت اکثر مجموعه های اتاق فرار به پلتفرم مای اسکیپ است.

چرا از نسخه آزماشی اسکیپ مپ مطلع نشدم ؟

سرویس های جدیدی که قرار است برروی مای اسکیپ منتشر شوند، به صورت رندوم برای برخی از کاربران در دسترس قرار میگیرند و پس از دریافت فیدبک از کاربران مای اسکیپ و رفع مشکلات احتمالی، نسخه نهایی ( نسخه بتا ) سرویس ها رونمایی میشوند و به صورت عمومی اطلاع رسانی انجام میشود.

اسکیپ مپ چه کمکی به من میکنه ؟

اگر اهل اتاق فرار هستی، قطعا تاحالا واست این سوال پیش اومده که چه اتاق فرار هایی به من نزدیک هستن و دوست داشتی اطلاعات اتاق فرارهای موجود در حوالی منطقه ای که الان حضور داری هستند رو مطالعه کنی و یا حتی به صورت آنلاین اون ها رو رزرو کنی !

اسکیپ مپ دقیقا همین فرآیند رو برای تو ممکن کرده و میتونی اتاق فرارها رو روی نقشه با لوگو مجموعه ها ببینی و اطلاعات کاملی از اتاق فرار ها مشاهده کنی. 

چطور میتونم از اسکیپ مپ استفاده کنم ؟

برای استفاده از اسکیپ مپ، هم میتونی از طریق سایت مای اسکیپ اقدام کنی و هم از طریق اپلیکیشن !

در سایت مای اسکیپ، از منوی بالای سایت با انتخاب گزینه اسکیپ مپ، به صفحه اختصاصی اسکیپ مپ هدایت خواهی شد.

برای استفاده از اسکیپ مپ در اپلیکیشن مای اسکیپ، از منوی پایین اپلیکیشن ( منو دسترسی سریع ) گزینه اسکیپ مپ رو انتخاب کن تا به صفحه اسکیپ مپ در اپلیکیشن هدایت بشی.

بعد از مراجعه به صفحه اسکیپ مپ، میتونی روی صفحه زوم کنی و با کلیک برروی لوگوی هر یک از مجوعه ها، لیست اتاق فرار های آن مجموعه در همان شعبه را مشاهده کنی و با انتخاب اسم اتاق فرار دلخواهت، به صفحه مشاهده جزئیات اتاق فرار منتقل میشی و میتونی اتاق فرار انتخابی خودت رو به صورت آنلاین رزرو کنی ...

آیا استفاده از اسکیپ مپ هزینه ای دارد ؟

استفاده از اسکیپ مپ هیچگونه هزینه ای برای پلیرها و اتاق فرارها ندارد و نخواهد داشت . اسکیپ مپ برای راحتی پلیرهای عزیز و به صورت رایگان راه اندازی شده و هر اتاق فراری که برروی مای اسکیپ وجود داشته باشد به صورت اتوماتیک در اسکیپ مپ اضافه میشود.

امیدواریم در آپدیت های بعدی سایت مای اسکیپ بتونیم خدمات و سرویس های شگفت انگیزتری برای پلیرها و مجموعه داران عزیز ارائه بدیم ... 😉

پیشنهاد میکنم حتما اپلیکیشن مای اسکیپ رو نصب داشته باش، چون سوپرایز های خیلی خفنی توی راهه 😍🙌

آخرین مقالات

طراحی سایت اتاق فرار

طراحی سایت اتاق فرار

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین گرایش مردم به خرید های آنلاین، داشتن سایت اختصاصی برای مجموعه های اتاق فرار نیز امری ضروری به شمار می آید. در این مقاله قصد داریم سایت ساز مای اسکیپ را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با هزینه بسیار مناسب، سایت اختصاصی اتاق فرار خودتون رو داشته باشید ...
همکاری در فروش اتاق فرار

همکاری در فروش اتاق فرار

یکی از آپشن های پرتال مای اسکیپ که به تازگی راه اندازی شده است، سیستم پیشرفته همکاری در فروش مای اسکیپ است. در این مقاله قصد داریم درمورد این آپشن با شما صحبت کنیم ...
روایت اتاق فرار شیراز

روایت اتاق فرار شیراز

توی این مقاله، قصد داریم روایتی داشته باشیم از صنعت اتاق فرار در شهر شیراز. پس در ادامه با من همراه باش ...