روایت اتاق فرار زیر خاکی
اتاق فرار زیرخاکی، اولین ساخته مجموعه اتاق فرار پرایوت زون در شهر تهران است. دلیل اصلی اینکه اولین روایت رو درباره این اتاق فرار نوشتیم، این بود که اولین اتاق فرار در زعفرانیه تهران هست ! | اتاق فرار زیرخاکی,اسکیپ روم زیرخاکی,رزرو اتاق فرار زیرخاکی,رزرو اسکیپ روم زیرخاکی,زعفرانیه,پرایوت زون,Private Zone,بازی پرایوت زون,بازی Private Zone,اتاق فرار پرایوت زون,رزرو اتاق فرار پرایوت زون,رزرو اتاق فرار های پرایوت زون,بازی اتاق فرار پرایوت زون,اتاق فرارهای پرایوت زون,اتاق فرار های پرایوت زون,اسکیپ روم پرایوت زون,رزرو اسکیپ روم پرایوت زون,رزرو اسکیپ روم های پرایوت زون,اسکیپ روم های پرایوت زون,اتاق فرار Private Zone,رزرو اتاق فرار Private Zone,رزرو اتاق فرار های Private Zone,اتاق فرارهای Private Zone,اتاق فرار های Private Zone,اسکیپ روم Private Zone,رزرو اسکیپ روم Private Zone,رزرو اسکیپ روم های Private Zone,اسکیپ روم های Private Zone,تهران,ترسناک و دلهره,تهران ترسناک و دلهره,ترسناک و دلهره تهران,,اتاق فرار زیر خاکی,اسکیپ روم زیر خاکی

روایت اتاق فرار زیر خاکی

شاید گفتن عبارت اولین اتاق فرار در زعفرانیه تهران کمی درست نباشه، چون قبلا فقط یک اتاق فرار در منطقه زعفرانیه تهران راه اندازی شده بود، که آن هم در ساختمان سرای محله بوده !

به نظر میرسه حداقل برای ملک این اتاق فرار، خیلی هزینه شده و امیدواریم سازندگان این اتاق فرار موفق باشند و تبدیل به یکی از اتاق فرار های خوب در شهر تهران بشه.

همونطور که قبلا هم گفته شد، ما در مجموعه پست های روایت اتاق فرار، قرار نیست هیچگونه نقد و بررسی در خصوص اتاق فرار ها بنویسیم و در روایت فقط موقعیت مکانی و همچنین اطلاعات اتاق فرار های مختلف رو مورد بررسی قرار خواهیم داد ... 

خب بریم سراغ روایت این اتاق فرار ...

همونطور که از اسم این اتاق فرار پیداست، داستان اتاق فرار مربوط به زیرخاکی هست !

بریم تا داستان اتاق فرار زیرخاکی رو باهم بخونیم :

شایعه شده در شهرستانی در جنوب ایران، خانه ای قدیمی هست، که در آن زیر خاکی گران قیمتی وجود دارد، اما هیچکس تا به حال موفق به پیدا کردن آن نشده است و هیچ اطلاعی هم از کسانی که به دنبال آن بوده اند در دسترس نیست.

شنیده ها حاکی از آن است که این خانه توسط جن طلسم شده است.

اگر دوست دارید به دنبال این زیرخاکی بگردید، باید وارد آن خانه شوید ولی شاید بعد از ورود، به سرنوشت سایر افراد دچار شوید و دیگر اطلاعی از شما به دست دیگران نرسد.

همونطور که گفته شد، این اتاق فرار توسط مجموعه اتاق فرار پرایوت زون که به تازگی راه اندازی شده ساخته شده.

این اتاق فرار در ژانر ترسناک هست و درجه سختی اون ( به گفته مجموعه ) 7 از 10 میباشد و شما برای فرار از این اتاق فقط و فقط 90 دقیقه فرصت دارید !

مبلغ رزرو برای هر نفر ( در هنگام نوشتن این مقاله) در روز های عادی و با تخفیف اعمال شده برای کاربران سایت مای اسکیپ، 150.000 تومان برای سانس های اولیه و برای سانس VIP، 195.000 تومان میباشد.

برای انجام این بازی، تیم شما باید حداقل 4 نفر و حداکثر 8 نفر و همه افراد تیم بالای 16 سال سن داشته باشند !

به علت موقعیت قرار گیری این اتاق فرار در یکی از مجتمع های تجاری در زعفرانیه تهران، میتوان گفت این مجموعه دارای فوت کورت، کافه و پارکینگ 24 ساعته نیز هست و تقریبا یک پکیج کامل تفریحی رو میتونید برای خودتون در این اتاق فرار رقم بزنید ...

طبق بررسی های صورت گرفته، نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس برای رسیدن به این اتاق فرار ایستگاه بی آر تی باغ فردوس و نزدیک ترین ایستگاه مترو به اتاق فرار زیرخاکی نیز، ایستگاه مترو تجریش هست که البته به علت مسافت زیاد بین ایستگاه مترو تجریش تا این اتاق فرار، باید یک مسیر رو با تاکسی حرکت کنید تا به این اتاق فرار برسید.

ولی به هر حال، میتونید با خیال راحت با ماشین شخصی خودتون به این اتاق فرار مراجعه کنید، چرا که نه با مشکل طرح ترافیک روبرو خواهید شد و نه با مشکل جای پارک !

امیدوارم از این روایت لذت برده باشید، خوشحال میشیم نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذارید ...

راستی اگر دوست داری اتاق فرار زیرخاکی رو همین الآن رزرو کنی، پیشنهاد میکنم روی لینک زیر کلیک کنی ...

رزرو اتاق فرار زیرخاکی

آخرین مقالات

طراحی سایت اتاق فرار

طراحی سایت اتاق فرار

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین گرایش مردم به خرید های آنلاین، داشتن سایت اختصاصی برای مجموعه های اتاق فرار نیز امری ضروری به شمار می آید. در این مقاله قصد داریم سایت ساز مای اسکیپ را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با هزینه بسیار مناسب، سایت اختصاصی اتاق فرار خودتون رو داشته باشید ...
همکاری در فروش اتاق فرار

همکاری در فروش اتاق فرار

یکی از آپشن های پرتال مای اسکیپ که به تازگی راه اندازی شده است، سیستم پیشرفته همکاری در فروش مای اسکیپ است. در این مقاله قصد داریم درمورد این آپشن با شما صحبت کنیم ...
روایت اتاق فرار شیراز

روایت اتاق فرار شیراز

توی این مقاله، قصد داریم روایتی داشته باشیم از صنعت اتاق فرار در شهر شیراز. پس در ادامه با من همراه باش ...