حالت پیش پرداخت
وقتی که شما میخوایید اتاق فرار ی رو رزرو کنید ( حتی اگر با مجموعه دار تماس بگیرید ) دو حالت برای رزرو وجود داره | رزرو آنلاین اتاق فرار,رزرو اتاق فرار بدون رمز پویا,حالت پیش پرداخت مای اسکیپ,حالت پیش پرداخت,

حالت پیش پرداخت

توی این پست آموزشی قصد داریم حالت پیش پرداختی در روند رزرو اتاق فرار ها در سایت مای اسکیپ رو بهتون آموزش بدیم .

وقتی که شما میخوایید اتاق فرار ی رو رزرو کنید ( حتی اگر با مجموعه دار تماس بگیرید ) دو حالت برای رزرو وجود داره :

حالت اول پرداخت هزینه اتاق فرار ( پرداخت هزینه به صورت کامل )

در این حالت مجموعه دار از شما تعداد نفرات رو خواهد پرسید و بر اساس تعداد نفرات تیمتون، مبلغ کل رزرو رو محاسبه میکنند و شما باید برای رزرو کل مبلغ رو به شماره کارت اعلامی مجموعه واریز کنید.

در سایت مای اسکیپ نیز، برخی از اتاق فرار ها به صورت پرداخت کامل هزینه برای رزرو هستند که در هنگام رزرو میتونید این مسئله رو متوجه بشید.

حالت دوم پرداخت هزینه اتاق فرار ( پیش پرداخت )

در این حالت، یک مبلغ ثابت برای رزرو هر اتاق فرار مشخص شده که شما باید برای رزرو کردن سانس مورد نظرتون، اون مبلغ رو واریز کنید.

در سایت مای اسکیپ، برای راحتی شما عزیزان اون مبلغ رو 100.000 تومان در نظر گرفتیم ! 

چرا برای راحتی ما ؟!

همونطور که میدونید برای پرداخت آنلاین هزینه های خرید، شما نیاز به رمز پویا دارید . برخی از پلیر ها به دلیل نداشتن رمز پویا، امکان پرداخت بیشتر از 100.000 تومان در روز رو ندارن . 

برای رفع مشکل این عزیزان، ما در مجموعه مای اسکیپ و طی مذاکرات صورت گرفته با مجموعه های اتاق فرار، به این نتیجه رسیدیم که برای رزرو اتاق فرار های با حالت پیش پرداخت فعال، شما فقط 100.000 تومان به صورت آنلاین به عنوان پیش پرداخت، پرداخت کنین و مابقی مبلغ رو در مجموعه پرداخت کنید

داستان رمز پویا چیه ؟

طبق اعلام بانک مرکزی، شما برای تراکنش های آنلاین خود با کارت های عضو شتاب، میبایست رمز پویا دریافت کنید. برای دریافت رمز پویا یا میتوانید از طریق نرم افزار های تلفن همراهی که برای این منظور توسط بانک ها ارئه شده اند استفاده کنید و یا در زمان پرداخت، دکمه دریافت رمز پویا را بزنید تا رمز پویا برای شما پیامک شود.

این روند یک استثناء نیز دارد ! برای خرید تا سقف 100.000 تومان در روز، شما نیاز به رمز پویا ندارید و میتوانید با همان رمز اینترنتی که در گذشته کاربرد داشت، خرید های خود را انجام دهید.

به همین منظور در سایت مای اسکیپ، به منظور رفاه حال شما عزیزان، تصمیم گرفتیم مبلغ پیش پرداخت برای رزرو اتاق فرار را معادل 100.000 تومان در نظر بگیریم.

آخرین مقالات

طراحی سایت اتاق فرار

طراحی سایت اتاق فرار

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین گرایش مردم به خرید های آنلاین، داشتن سایت اختصاصی برای مجموعه های اتاق فرار نیز امری ضروری به شمار می آید. در این مقاله قصد داریم سایت ساز مای اسکیپ را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با هزینه بسیار مناسب، سایت اختصاصی اتاق فرار خودتون رو داشته باشید ...
همکاری در فروش اتاق فرار

همکاری در فروش اتاق فرار

یکی از آپشن های پرتال مای اسکیپ که به تازگی راه اندازی شده است، سیستم پیشرفته همکاری در فروش مای اسکیپ است. در این مقاله قصد داریم درمورد این آپشن با شما صحبت کنیم ...
روایت اتاق فرار شیراز

روایت اتاق فرار شیراز

توی این مقاله، قصد داریم روایتی داشته باشیم از صنعت اتاق فرار در شهر شیراز. پس در ادامه با من همراه باش ...