روایت اتاق فرار چیست ؟
در این مقاله قصد داریم که در خصوص روایت اتاق فرار، توضیحاتی را به همراهان عزیز مجموعه مای اسکیپ بدهیم... همانطور که گفته شد، روایت اتاق فرار نقد و بررسی و یا اسپویل اتاق فرار نیست ! | روایت اتاق فرار,روایت اتاق فرار چیست؟,روایت اسکیپ روم,روایت اسکیپ روم چیست ؟

روایت اتاق فرار چیست ؟

در این مقاله قصد داریم که در خصوص روایت اتاق فرار، توضیحاتی را به همراهان عزیز مجموعه مای اسکیپ بدهیم... همانطور که گفته شد، روایت اتاق فرار نقد و بررسی و یا اسپویل اتاق فرار نیست !

در قسمت روایت اتاق فرار، قرار هست روایتی کامل از اتاق فرار هایی که ساخته شده و یا درحال ساخت هستند به شما پلیر ها و همراهان عزیز ارائه شود.

هدف از بخش روایت اتاق فرار مای اسکیپ، همراه کردن شما عزیزان با داستان اتاق فرار های مختلف، از زمان ایده پردازی تا ساخت است تا بتوانیم شما را با داستان اتاق فرار همراه کنیم ...

هیچ شکی در اینکه هر کسی دوست داره داستان واقعی چیزی که قراره بازی کنه رو بدونه و با اون همراه بشه ...

چرا روایت اتاق فرار، نقد اتاق فرار نیست ؟

روایت اتاق فرار یعنی از گفتن حس و حال سازنده قبل از ساخت بازی تا موقعیت اتاق فرار و خیلی نکته های دیگه که میتونه حس بهتری به شما برای رزرو اتاق فرار مورد نظرتون بده و شما رو بدون حتی یک جمله اسپویل با بازی همراه کنه ...

قراره چه چیزی رو بررسی کنید ؟

این دیگه یه سوپرایز هست که پیشنهاد میکنیم تا رونمایی از اولین روایت اتاق فرار منتظر باشید و با روایت های مای اسکیپ همراه باشید.

یعنی قرار هست بگید کدوم اتاق فرار خوب هست و کدوم اتاق فرار بد ؟

خیر، همونطور که در بالاتر توضیح دادیم، ما به هیچ عنوان در روایت اتاق فرار، هیچ نظری در خصوص خوب یا بد بودن اتاق فرار ها نخواهیم داد و این مقالات فقط روایت اتاق فرار هستند !

چطور از انتشار روایت ها مطلع بشیم ؟

پس از انتشار هر روایت در سایت، چکیده ای از روایت در پیج اینستاگرام مجموعه مای اسکیپ به همراه لینک دسترسی به روایت اتاق فرار مربوطه برای شما عزیزان قرار داده میشه که میتتونید جزو اولین نفراتی باشید که روایت رو میخونید.

سعی کردیم در این مقاله به هر سوالی که امکان داره ذهن شما رو در خصوص مقالات روایت اتاق فرار درگیر میکنه پاسخ بدیم.

لطفا در صورتی که سوال دیگه ای در خصوص روایت اتاق فرار داشتید، در شبکه های اجتماعی مای اسکیپ با ما درمیون بذارید تا حتما پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشیم...

آخرین مقالات

روایت اتاق فرار فال نحس

روایت اتاق فرار فال نحس

اتاق فرار فال نحس، اولین ساخته ی مجموعه ژوپ گیم در شهر شیراز هست. توی این قسمت از روایت اتاق فرار ، قراره این اتاق فرار رو واستون روایت کنیم ...
روایت اتاق فرار زیر خاکی

روایت اتاق فرار زیر خاکی

اتاق فرار زیرخاکی، اولین ساخته مجموعه اتاق فرار پرایوت زون در شهر تهران است. دلیل اصلی اینکه اولین روایت رو درباره این اتاق فرار نوشتیم، این بود که اولین اتاق فرار در زعفرانیه تهران هست !
حالت پیش پرداخت

حالت پیش پرداخت

توی این پست آموزشی قصد داریم حالت پیش پرداختی در روند رزرو اتاق فرار ها در سایت مای اسکیپ رو بهتون آموزش بدیم .